Menu
Klubnyt 20. maj kl. 21:26
Ny Sejr til U13
Klubnyt
Besøg af OB Superligaspillere
Klubnyt
Trænermøde med B&U konsulent
Klubnyt
U11 Drenge Vinder Bronze - Fyens Stift Cup 2015
Klubnyt
Fodboldskole 2016
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
Hjemmekampe - 3 uger frem
Maj 2016
29.
søndag
11.00
Strib IF
7 - 3
Kvinder
U13
U13 pige A (2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Dalum IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
29.
søndag
13.00
Strib IF
-
Herrer
U14
U14 drenge B (2002) - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Ejby/Gelsted
Strib fritids- & aktivitetscenter
Juni 2016
1.
onsdag
18.30
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge B (2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
O K S
Strib fritids- & aktivitetscenter
1.
onsdag
18.45
Strib IF
Herrer
Supermasters
Supermasters - 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2006) 5M A (øvede), forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB (3)
Strib fritids- & aktivitetscenter
5.
søndag
10.00
Strib IF
Kvinder
U15
U15 pige 11M (2001) - Forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tårup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
5.
søndag
14.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2006) 5M B (let øvede), forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Næsby BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
6.
mandag
18.00
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge B (2004) 8M - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Faldsled/TIF Faaborg/FBIF
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
lørdag
10.30
Strib IF
Kvinder
U13
U13 pige M (født 2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Marienlyst
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
lørdag
13.30
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 piger (2006/7) 5M C (begyndere), forår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Korup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
lørdag
14.30
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 piger (2006/7) 5M C (begyndere), forår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
lørdag
14.30
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 piger (2006/7) 5M C (begyndere), forår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Aarslev BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
lørdag
15.00
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 piger (2006/7) 5M C (begyndere), forår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Strib IF (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
12.
søndag
10.00
Strib IF
Kvinder
U15
U15 pige 11M (2001) - Forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Aarslev BK (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
12.
søndag
13.00
Strib IF
Herrer
U14
U14 drenge B (2002) - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Sanderum BK (1)
Strib fritids- & aktivitetscenter
13.
mandag
17.30
Strib IF
Kvinder
U13
U13 pige A (2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Bogense G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
15.
onsdag
18.30
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge B (2003) 8M - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge B (2004) 8M - Forår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tommerup BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2007) 5M B (let øvede), forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr. Aaby IK
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2007) 5M B (let øvede), forår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
O K S
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
lørdag
15.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S3 - forår 2016 • HS3-1 pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Veflinge G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter