Menu
Klubnyt 06. juni kl. 21:39
U11 drenge vinder sølv ved Vesterhavs Cup

Strib IF - Fodbold

Hjemmekampe - 4 uger frem
August 2017
26.
lørdag
11.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Bogense G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
11.00
Strib IF
Kvinder
Senior
Kvinde 7M - efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
HERIF
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
13.00
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Stenstrup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
13.00
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
13.00
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Bogense G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
14.00
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Strib IF (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
14.30
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Bogense G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
27.
søndag
15.00
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søhus Stige
Strib fritids- & aktivitetscenter
30.
onsdag
18.45
Strib IF
Herrer
M+55
Supermasters 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB
Strib fritids- & aktivitetscenter
September 2017
2.
lørdag
10.30
Strib IF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
B 1909
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
10.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
10.30
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Assens FC (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Kauslunde IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.00
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
S.f.B.
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Flemløse BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Skamby BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Gelsted G & IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Aarup BK (1)
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
KRFK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
12.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr. Aaby IK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søndersø BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.00
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Strib IF (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.00
Strib IF
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr.Aaby/Båring
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.30
Strib IF
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Skeby GF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
13.30
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søhus Stige
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Båring GF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 6
Strib fritids- & aktivitetscenter
Flemløse/Haarby
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.00
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søhus Stige
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Allesø GF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Allesø GF
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
Strib IF
Kvinder
U11
U11piger (2007) 5M, efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Sanderum BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
BBB
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
14.30
Strib IF (1)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
SSV Højfyn
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
15.00
Strib IF
Kvinder
U16
U16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
SUB Ullerslev
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
15.00
Strib IF (2)
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
SSV Højfyn
Strib fritids- & aktivitetscenter
2.
lørdag
16.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Ubberud IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
søndag
00.00
Strib IF
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
søndag
10.00
Strib IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M B (let øv) efterår 1. og 2. stævne • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Allesø GF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
søndag
10.45
Strib IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M B (let øv) efterår 1. og 2. stævne • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Verninge IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
søndag
11.00
Strib IF
Kvinder
U15
U15 pige 11M (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søndersø BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
søndag
13.00
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
KB/KR70
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
søndag
13.30
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge 5M (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Longelse Sp.
Strib fritids- & aktivitetscenter
9.
lørdag
13.00
Strib IF
Kvinder
U15
U15 pige 11M (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Vindinge BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
9.
lørdag
15.00
Strib IF
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søndersø BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
10.
søndag
11.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S1, 2017/2018 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup-Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
10.
søndag
15.00
Strib IF
Kvinder
Senior
Kvinde 7M - efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Ubberud IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
13.
onsdag
18.15
Strib IF
Herrer
M+55
Supermasters 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Faaborg Old Boys
Strib fritids- & aktivitetscenter
16.
lørdag
11.00
Strib IF
Herrer
U14
U14 drenge B (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
FEH Fodbold
Strib fritids- & aktivitetscenter
16.
lørdag
13.00
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
EGB
Strib fritids- & aktivitetscenter
16.
lørdag
15.00
Strib IF
Kvinder
U16
U16 pige 11M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Aarup BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
17.
søndag
11.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 6
Strib fritids- & aktivitetscenter
Ubberud IF (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
mandag
17.45
Strib IF
Kvinder
U12
U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
SSV Højfyn
Strib fritids- & aktivitetscenter