Menu
Klubnyt I går kl. 21:11
Hjemmebanedag Lørdag 3. September 2016

Strib IF - Fodbold

Hjemmekampe - 4 uger frem
August 2016
31.
onsdag
00.00
Strib IF
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søndersø BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
31.
onsdag
18.45
Strib IF
Herrer
Supermasters
Supermasters - 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Kværndrup BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
September 2016
3.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge B (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søhus Stige
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Hårby BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
10.00
Strib IF
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M A Runde 3, efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Dalum IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
10.30
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Marienlyst (2)
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
10.45
Strib IF
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
11.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Kauslunde IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Kerteminde BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M A Runde 3, efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
S.f.B.
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
12.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Fjelsted/Harndrup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
12.30
Strib/Middelfart
Herrer
U14
U14 drenge B (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
B1913
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
13.00
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge A (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søhus Stige
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
13.00
Strib IF
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
15.00
Strib IF
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Otterup B & IK
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
15.00
Strib IF
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Flemløse BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
15.00
Strib IF
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
3.
lørdag
15.45
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S2, 2016/2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
KRFK
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
00.00
Strib IF
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Skamby BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
10.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Brenderup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
10.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 4
Strib fritids- & aktivitetscenter
Assens FC
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
10.00
Strib IF
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 8M A/B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Aarup BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
11.30
Strib IF
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Ubberud IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
11.30
Strib IF
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
BBB
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
12.00
Strib IF
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Hårby BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
12.00
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 4
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tårup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
12.00
Strib IF
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 8M A/B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Tarup/Paarup IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
4.
søndag
14.30
Strib IF
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M B (let øvede) efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
HOGG
Strib fritids- & aktivitetscenter
7.
onsdag
17.45
Strib IF
Kvinder
U14
U14 pige M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Dalum IF
Strib fritids- & aktivitetscenter
7.
onsdag
18.00
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge A (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
EGB
Strib fritids- & aktivitetscenter
10.
lørdag
15.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Ore Sogns GF
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
søndag
11.00
Strib IF
Kvinder
U15
U15 pige 11M (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Strib fritids- & aktivitetscenter
11.
søndag
13.00
Strib IF
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Team Højfyn
Strib fritids- & aktivitetscenter
13.
tirsdag
18.30
Strib/Middelfart
Herrer
U14
U14 drenge B (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
14.
onsdag
18.15
Strib IF
Herrer
Supermasters
Supermasters - 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Faaborg Old Boys
Strib fritids- & aktivitetscenter
17.
lørdag
14.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Chang (4)
Strib fritids- & aktivitetscenter
17.
lørdag
15.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S2, 2016/2017 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Otterup B & IK
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
søndag
10.00
Strib IF
Herrer
U12
U12 drenge B (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
18.
søndag
11.00
Strib IF
Kvinder
U14
U14 pige M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Kerteminde BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
19.
mandag
18.00
Strib IF
Herrer
U13
U13 drenge A (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
OB (1)
Strib fritids- & aktivitetscenter
19.
mandag
18.30
Strib IF
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
MG & BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
25.
søndag
00.00
Strib IF
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Brylle BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
25.
søndag
11.00
Strib IF
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2016 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Særslev BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
Stævner
Der er ingen kampe at vise